pühapäev, 18. september 2011

Kuur

Blogisse on väga pikk auk tekkinud. Enne kirjutama hakkamist pidin lugema varasemaid postitusi, et meelde tuletada, mis juba kirjas varasemalt. Igaljuhul ei ole me päris käed rüpes istunud ja nüüd üritan tagant järgi asjad kirja ka saada.
Niisiis kuur. Töömees ladus mul tulemüüri ilusti lõpuni ära ja ma sain ehitama hakata. Puidumaterjal oli juba varasemalt ära ostetud ja nüüd sai poodides tiirutatud, et kust kõige odavamalt värvi saab. Muidugi enne poodi minekut oli päris pikk protseduur värvi valimine - meil selline kataloog, kus ca 1000 erinevat värvitooni. Selge oli ainult, et peab kollane tulema nagu kunagi majagi saab olema. Aga neid kollaseidki oli omajagu millest valida. Igaljuhul saime valiku tehtud ja poodi. Peale hindadega tuvumist oli selge, et värv tuleb K-Rautast kuna seal oli mingi soodukas ja nii kõige odavam. Aga oh üllatust, kui tahtsime toonima hakata öeldi, et neil midagi (täpselt ei saanud aru mida) ei ole ja seda tooni ei saa teha. Et valige midagi meie värvivalikust :S Üritasime, siis võimalikult sarnase tooni leida juba varem väljavalitule. Värv käes sai koju mindud, kus hakkas värvimeeskond tööle.
maaler nr 1

maaler nr 2
Ja mina hakkasin kuuri karkassi ehitama. Ehitamine läks üllatavalt kiiresti ja esimese päeva õhtuks oli karkass valmis ja esimesed lauadki seina löödud. Mõne järgneva õhtupoolikuga sai laudu järjest juurde värvitud ja ka seina löödud. Ja siis saabus minu puhkus ja ka paus kuuri ehituses kuna hakkasime majal katust vahetama, aga sellest juba edaspidi.
õnnelik Carmen

Kuuri hetkeseis
 Järgmise nädala jooksul võiks saada ka kuuri katuse pleki hinnad ja siis saaks enne talve ka selle peale panna :D

1 kommentaar: